2-36
banner2-36
zhbanner234343
X

Changzhou Channel Electronics Technology Co.,Ltd

about-channel-tag

Ne jemi një prodhues profesional në shkallë të gjerë të të gjitha llojeve të produkteve të HAE të sigurisë, duke integruar zhvillimin dhe prodhimin së bashku. Fabrika jonë mban eksportet vjetore mbi 80 milion RMB çdo vit. Channel-Tag ka më shumë se 20.000 m² bazë të prodhimit dhe 200 punonjës me përvojë të pasur jonë fabrikë të vendosura në qytetin e Changzhou, provincën Jiangsu, pranë Shangait Port, prandaj ne të gëzojnë të përshtatshëm të detit, tokës dhe transportin ajror.

explore our main services

The company has set up a technology innovation center, which has 6 professors and 9 masters, and has established strategic cooperative relations with Chengdu Institute of Biology

we advice to choose
a right decision

 • our values
 • innovation
 • experience

Exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl aliquip ex ea commodo non habent claritatem insitamconse quat duis autem Exerci tation.

Exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl aliquip ex ea commodo non habent claritatem insitamconse quat duis autem Exerci tation.

Exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl aliquip ex ea commodo non habent claritatem insitamconse quat duis autem Exerci tation.

we’ll ensure you always get
best results.

 • Brand

  Brand

  Channel-Tag
 • Experience

  Experience

  Has 26 years of industry experience.
 • Customization

  Customization

  Provide customized services.

Why us

cooperative partner

Who We Are

Changzhou Channel Electronics Technology Co.,Ltd was Founded in 1993.It is one of the earliest manufacturers of EAS systems and accessories.

submit now

latest news & blogs

shiko më shumë
 • Electronic shelf ...

  (1) Improve business effici...
  read more
 • Etiketa DR

  The rapid growth of retail ...
  read more
 • Please feel cost-...

  Please feel cost-free to se...
  read more