• googleplus
  • linkedin
  • twitter
  • facebook
  • youtube

Барај

  • changqu

Ние сме професионални производител големи на сите видови на ЕАС производи за безбедноста, интегрирање на развој и производство заедно. Нашата фабрика држи годишен извоз повеќе од 80 милиони јени секоја година. Канал-етикета има повеќе од 20.000 квадратни метри производствена база и 200 фабриката богата искусни вработени Нашите наоѓа во градот Changzhou, Jiangsu провинција, во близина на Шангај пристаниште, па затоа имаме удобен морето, копно и воздух превоз.

научи повеќе